| Miguel2314 a întrebat:

Salut, când am facut sex cu iubita mea am ejaculat in prezervativ, iar apoi am pus altul fara a ma spala sau sterge. Cred ca am atins putin penisul in timp ce il schimbam, iar apoi noul prezervatic. Crede-ti ca exista vreo sansa de ceva?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si dupa ce ai pus altul, ce ai facut cu el?
L-ai bagat in chiloti, sa nu se murdareasca?

| Miguel2314 explică (pentru Violleta2022):

Am continuat ce faceam si inainte?

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu era nevoie sa intrebi de pe doua conturi.Alte detalii nu mai doresti sa oferi? Conteaza...

| Andrian63852 a răspuns (pentru dullcat):

Pai in primul prezervativ a fost foarte putin sperma la modu ca era precum asa ca am decis sa schimb prezervativul in proces am atins foarte putin penisul, iar apoi noul prezervativ pentru a putea sa-l pun. Nu stiu daca umezeala era de la sperma sau de la lubrifiantul din prezervativ. Apoi am continuat, crezi ca se poate sa se fi întâmplat ceva?

| Andrian63852 a răspuns (pentru dullcat):

Iubita mea spune ca nu e nici o problema, dar eu am ramas pe ganduri.

| dullcat a răspuns (pentru Andrian63852):

Iubita era in perioada fertila?

| Andrian63852 a răspuns (pentru dullcat):

Cred ca da

| Miguel2314 explică:

Va rog doresc un raspuns serios