| Ady_Ady_2002 a întrebat:

Salut,am o prietena ea acum e la Craiova iar cand vine ea eu plec in Spania iar mi-a spus daca ii promit ca o pup cand ma intorc si ca nu o voi uita.Eu i-am promis dar nu stiu cum sa o sarut.Este prima data si nu vreau sa o fac gresit. Spune-ti-mi si mie cum trebuie sa ma comport cu corpul meu de ex unde sa imi tin mainile cum sa incep..etc

Răspuns Câştigător
| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Sarutul nu e ceva planificat, trebuie sa decurga de la sine. Fa ceea ce simti

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baga-i limba in gura frate dar grija mare fetele cand prin baieti care merg la munca in strainatate au pretentia sa le cauti dupa ce te intorci cu banii si masina noua

| Zabbyel a răspuns:

Un deget iti trebuie'
il infingi direct in p i z d @, ea o sa deschida gurita, fortata de imprejurari love strucklove struck si atunci, ii atingi buzele cu ale tale, si incepi usor sa-ti misti limbuta cu a ei...

| Ady_Ady_2002 explică (pentru Zabbyel):

Ce pola mea? laughing)))

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru Zabbyel):

rolling on the floor))))) am murit

| Ady_Ady_2002 explică (pentru Sfatuitoarea01):

Imi poti da o sugestie?

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru Ady_Ady_2002):

Sarutul nu e ceva planificat, trebuie sa decurga de la sine. Fa ceea ce simti