| shookdazed a întrebat:

Sa imi mai pastrez oare speranta ca voi mai avea vreodată o relatie sau cel mai bine sa renunț si sa imi vad de viata?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce, ai ajuns la 50 de ani si te pregatesti sa iesi la pensie?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu aduce anul, ce aduce secunda. O să regreți pe urmă, după ce nu mai poți scăpa de ea.

| alina2k18 a răspuns:

Care viata?
laughing

| mi25 a răspuns:

Tot sacul isi gaseste peticul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima variantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunță la a te gândi la asta. Speranța doar în subconștient. Adică nu spera prea tare.

| Musca88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pesimist esti bătrînule sad

| Tatsel a răspuns (pentru Musca88):

Eu cred ca vrea sa spuna in sensul sa nu iti pierzi speranta dar nici sa nu te grabesti/hazardezi. Sa te focalizezi pe tine, sa fii fericitit din toate (celelalte) punctele de vedere. Si pe urma se va intampla. Vei vedea.
Succesc!

| TFL007 a răspuns:

Daca esti trecut de 25 de ani eu zic sa iti ocupi mintea cu ceva sa te faca sa uiti stiu ca e greu pentru unii sa inteleaga ca e cam TOTUL GATA PENTRU EI! si ce e mai rau in asta ca nici nu a inceput IADUL pentru ei! exact cum spunea unu pe Youtube, ca unii se mint singuri pe ei ca mai exista fete pe lumea asta care nu se rupp in poola de la cel mult 15-16 ani sau ca nu se f**t deloc in timp ce ei au 0 experienta sexuala la o varsta la care ar trebui sa aiba copii! bineinteles mai exista familia care iti vine pastila alba! deci daca ai peste 22-24 de ani si esti 0 cu femeile parerea mea ca esti ca un cadavru viu

| Tatsel a răspuns (pentru TFL007):

22-24?
Ce e cu varsta asta?
App. Tu cati ani ai?

| TFL007 a răspuns (pentru Tatsel):

29 ma duc pe 30 nu stiu nici macar ce inseamna sa tii de mana o fata, nu zic sarut ......totusi nu stiu ce ma mai tine in viata, e o durere insuportabila care se accentueaza de la an la an, zilnic, la pranz si seara dupa care se reia happy nici nu prea am jucat CS GO poate o sa joc in viata reala cu fetele din ziua de azi, care au niste standardele fereasca dmz

| TFL007 a răspuns (pentru Tatsel):

Este o situatie fara iesire pentru persoane ca noi, vorbiti sa va aflati in treaba, sa incurajati inutil, gandeste-te doar o fata normala cat experimenteaza viata de cuplu sa nu zic sexuala pana la o anumita varsta, cum sa mai crezi tu ca baiat ca ai vreo sansa avand 0 experienta : )))) e ca si cand ai ramas repetent la scoala si vrei sa inveti sa treci clasa dar numai reusesti pentru ca ai multe lipsuri, anii aia in care nu ai experimentat nimic cu femeile in general! daca are 18 ani poate are toate sansele, daca nu e belita pentru el

| TFL007 a răspuns:

Daca e sa iti iei viata din cauza asta ne faci si noua un bine la astia singuri sa dai pe la un magazin de munitie auto happy sa fii al doilea ELLIOT ROGGER dar cu 200-300 de pzd masacrate ca in CS GO big grin

| Eisenheim a răspuns:

I-a în considerare următoarele aspecte: câtă nevoie ai de o relație? Ce n-a mers la ultima daca ai avut? mai bine de unul singur? In funcție de răspunsurile pe care ti-le dai o sa ști dacă e bine să îți vezi de viață sau sa dai search happy

| Lizuca1234 a răspuns:

Nu iti mai plange de mila si ai sa vezi ca va veni si vremea ta.

| TLF92 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Nu zice cati ani are omul, dar daca e trecut de 22-24 si e tot singur cum ai tupeu ordinar sa ii zici ca nu e timpul pierdut si ca veni vremea lui, poti sa explici mai pe larg?

| eusebiu27 a răspuns:

Sincer părerea mea este sa cântăreața foarte bine lucrurile adică fix ceea ce vrei dacă vrei relație sau nu.Problema este ca oamenii numai sunt ca pe timpuri și referitor la relație trebuie sa cântărești situația sa vezi cu cine te cuplezi