| anonim_4396 a întrebat:

Pe o fata n-o doare fundul daca face sex anal?
Oare cum se simte dupa!?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai multe fete refuza sa faca anal tocmai din cauza asta, pentru ca sustin ca doare. Altele refuza pentru ca sunt destepte si nu se lasa umilite pe de o parte si vor sa evite sa aiba incontinenta fecala pe viitor. Mie mi-a spus o fata ca in timpul penetrarii anale se simte ca si cum ar face caca pe ea.

| darrio2007 a răspuns (pentru wildthing):

Atata doar ca caca este cam nehotarat. Intra si iese.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O doare si fundul daca nu stie ce face...

dupa, simte ca nu mai poate stranuta in siguranta

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus123456789102000 a răspuns:

Eu una nu am facut asa ceva si nici nu imi doresc, pentru ca, ca orice fata, sustin faptul ca doare in pana mea... Pe langa asta, ma duce si capul la faptul ca mai mult ca sigur, daca as face-o, as avea probleme cu scaunul. Sper ca ti-am fost de folos