| Sara2 a întrebat:

M-am indragostit de un tip matur, da e insurat, ce pot face sa imi iau gandu de la el? e cam nasol ca ne vedem in fiecare zi la munca, nu imi place sa destram case, el e cu multi ani mare mare ca mine straight face, vreau sa nu ma mai gandesc la el, ce pot face?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca esti o femeie suficient de inteligenta pentru a-ti da seama ca rolul de amanta nu ti se potriveste.Doar nu crezi ca o sa-si paraseasca nevasta pentru tine dar nici nu va putea sa te refuze daca ii pici la picioarewinking

| Barajag a răspuns:

El cauta doar sa se distreze cu tine, ai pus si problema daca el simte ceva pentru tine? Eu zic sa renunti acum pana nu este prea tarziu.Bafta!

| evelynne a răspuns:

Cine zicea mai sus ca un barbat nu'si lasa nevasta pentru altelehappy se inseala.Cunosc multi barbati care si'au lasat nevasta pentru altele in cazul in care el era indragostit cu adv. Tu mai intai ar trebui sa vezi daca si el ''te place''. Niciodata nu se stie de unde apare dragosteahappyChiar daca multi te condamna, tu fa ce'ti spune inima, nu ce zic altii:p

| frumusica80 a răspuns:

Poi ai spus ca esti andragostita, dar el este de tine? pai nu mai poti face chiar nimic antre tinp ce tu lucrezi anpreuna cu el n-ai cum sa-l uiti, singura ta sansa sa nu distrugi familia lui e sati cauti un alt loc de munca asa poti sa-l uiti si poate gasesti un baiat potrivit tie, siti mai spun ceva... orice om insurat pana la urma tot la nevasta si l copii se intoarce si dupa aia cine sufera...sadtu asa ca gandeste bine ce faci pana nu e preaa tarziu.succes pa

| LexUTz a răspuns:

Orice ai face tu el tot cu sotia lui ramane! Nu te afunda si mai mult...Incearca mai bine sa il tii la distanta!

| dia_5128 a răspuns:

Problema e ca il veizi in fiecare si te obisnuiesti cu compania lui, nu cred ca e neaparat dragoste.Incearca sa nu mai dai fata cu el si asa probabil iti va iesi din minte. Daca nu, eu cred ca vei avea de suferit deoarece e insurat si tot la nevasta a merge.

| Exequter a răspuns:

Cautati alt prietentongue...de varsta tabig grin