| Gino202 a întrebat:

La băieți doare prima dată când se dezvirgineaza? Intreb pentru un prieten

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu se rupe nimic, nu doare nimic, îți spun din experiența proprie

7 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Nu exista virginitate fizica la barbati, daca se rupe ata inseamna ca ai o problema.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Lupică27):

Exista numai virginitate intelectuală la bărbațirolling on the floor
Nici la femei nu exista, faptul că se rupe sau nu himenul, nu înseamnă că fata respectiva mai este și virgina după primul contact sexualhee hee

| Lupică27 a răspuns (pentru Hyperion7):

Daca nu se rupe se largeste si tot nu mai e ca inainte

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Daca se rupe frenul sau cum se zice ața de la penis poate fi dureros. Durerea poate fi mai mică sau mai mare.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Doare rozeta

| Andreiutu232 a răspuns:

Depinde cu cine si in ce mod ti o pierzi...