| Andrada0025 a întrebat:

iubitul meu s-a suparat ca nu i-am raspuns iar acum nu-mi mai raspunde defel, nici la apeluri. Nimic... sunt distrusa. sad Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi distrusa! E vorba despre orgoliul masculin; iti va raspunde intr-un final. Lasa-l! L-ai sunat, cel mai probabil a vazut, iti va da un semn cand ii trec nervisorii.

11 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Oh sweet revenge.

Te porti ca o jita si cand devii tu victim e nasol.

Cacaturi cu double standards.

| RAY a răspuns:

Dramatic,peste cateva zile o sa ai alt iubit, numai dramatizati atata, iar el e indiferent ca vrea sa te uite

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta.Este o suparare de moment care ii va trece foarte rapid, cu o singura conditie.Sa te iubeasca cu adevarat.

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa mai faci nimic. Asteapta pana cand ii va trece supararea.

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

In loc se se ingrijoreze ca puteai pati ceva, el se supara ca nu i-ai raspuns...

| Andrada0025 explică (pentru MidnightR):

Asa e...nu raspunde, dar nu se gandeste ca, poate insist cu atatea telefoane ca s-a intamplat ceva. Orgoliul asta barbatesc...

| Andrada0025 explică (pentru MidnightR):

Iar acuma ma gandesc eu ca, poate a patit ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada0025):

"poate insist cu atatea telefoane ca s-a intamplat ceva"
Poate?
De ce insisti pana la urma? Acum ai chef de el...
A fost in aceeasi situatie cand tu nu i-ai raspuns. Nu mai dispera, e corect ce se intampla.
Ti-e frica sa nu-l pierzi de asta te simti distrusa.

| TPUuser199 a răspuns:

Daca te iubeste, nu o sa te lase, si o sa iti raspunda la un moment dat, dar nu il suna in disperare, deoarece va incepe sa isi bata joc vazand ca tii atat de mult la el. happy

| Mihaelagirl a răspuns:

Sa te duci pe la el si sa ii ceri scuze