| IamJoKeR a întrebat:

Fetelor daca va aflati pe stranda, in parc, in mall si un baiat random vine la voi si va ofera un buchet de flori fara niciun motiv, ati accepta?

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackCats a răspuns:

Daca nu sunt intr-o relatie si băiatul respectiv arata bine si pe dinăuntru (suflet) si pe dinafara, de ce nu?

| IamJoKeR explică (pentru ILikeBlackCats):

Doamne în sfârșit dau de cineva care să se uite și la suflet?

| Violleta2022 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Stai cuminte, ca sufletul NU se vede prin camasa la prima intalnire, pana nu va cunoasteti o bucata de vreme, este imposibil ca cineva sa-si dea seama de ce suflet ai tu.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Referitor la intrebarea ta, poti da flori asa random pe strada doar de 8 martie, altfel ti-o poti lua de la iubitii fetelor si femeilor carola le dai flori prin parc/pe strada si nu ai justificare sa faci asta!

| sierra1 a răspuns:

~un baiat randam(?!) vine la voi si va ofera un buchet de flori... a-ti (?!) accepta?~

de ce nu?

| dullcat a răspuns:

Nu.Pentru ce sa accept? E un gest nejustificat care nu prea isi are locul intre doi straini. Oamenii inteligenti actioneaza in functie de context.Nici florile impartite de astia cu partidele nu le suport, sorry. laughing Pe scurt, daca nu vine din partea cuiva apropiat, nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, probabil fac tik tokuri ceva.Cel mai probabil l-aș oferi mai departe.

| Miruna333 a răspuns:

Pozitiv