| Gabriel_Alex_1984 a întrebat:

Fetele am și eu o întrebare... Anal sau oral? Vrea să explicati de ce ai ales... Ex: "Anal pentru ca e mai plăcut față de oral"

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai uitat un detaliu important: să ofere, sau să primească?

| mihai69 a răspuns (pentru mihai69):

Auzi ce spune amicul de mai jos, cică „Nu există sex oral la animale, nici anal"!
=))
Chiar și pe Youtube găsești filme care prezintă în detaliu astfel de acte! Nu mai vorbim despre literatura de specialitate. http://youtu.be/IE0e0hCb7ME

| alina2k18 a răspuns:

Oral pentru ca mai putin... dureros decat anal.winking

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru alina2k18):

Cum adica mai putin dureros?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, anal e dureros, oral scarbos, plus ca amandoua mi se par nu stiu animalice... salbatice... la animale mai vezi.Sexul vaginal e bun

| OMFGConrad a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ți se pare așa scârbos acolo jos, la tine? laughing

| Pool77 a răspuns (pentru OMFGConrad):

Nu mai dati apa la moara, va rog.
Si asa e destul de penibila.
E virgina nefututa, care inca crede ca primul care o dezvirgineaza o sa ramana cu ea pana moare

| Jonas94 a răspuns (pentru anonim_4396):

La animale n-ai să vezi ce vezi la oameni. Nu există sex oral la animale, nici anal, la animale actele sexuale, au ca singur scop perpetuarea speciei.
Nu e scârbos nimic, nici la oral (a da/sau a primi), analul e mai tricky pentru voi, și necesită prea multe pregătiri.
Crede-mă că dacă o să ai un băiat care o să coboare jos, și care știe ce să facă să-ți dea un orgasm de ăla, să-ți tremure picioarele și nu o să mai zici nimic, nu o să ți se mai pară scârbos.
Nu mai vorbi despre chestii despre care nu ai habar rolling on the floor

| theillusoryman a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu de unde stii dacă esti virgină? Sau mai esti virgină doar în ureche?

| macacac a răspuns:

Satisfacerea e primul lucru