| Loredana96 a întrebat:

Cind ati avut prima relatie de o durata mai lunga,si ati iubit sincer? Cind ati avut primul sarut? De cind erati cu acea persoana? Obisnuiti sa spuneti te iubesc, in fata fie ca esti baiat sau fata?

Răspuns Câştigător
| mikilaina a răspuns:

Buna Loredana,

Sa inteleg ca faci un studiu sau o statistica. In fine, tu stii din ce motive ai nevoie de alte raspunsuri la intrebarile tale.
Prima relatie de lunga durata - ce inseamna pentru tine lunga durata se poate sa nu se potriveasca la mine. Asa ca raspunsul este: am avut o relatie de 1 ani si 2 luni si ma aflu intr-o relatie de 5 ani.
Cand am avut primul sarut - frantuzesc sau nu. Raspunsul meu, prin clasa a 6-7.
Cu persoana cu care m-am sarutat prima data nu am fost nicioada impreuna (adica, iubiti, amici).
Nu obisnuiesc sa spun "te iubesc" nimanui. Dovedesc asta!
(cred ca raspunsurile mele merita funda)

10 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Prima relatie de durata am avut-o in liceu, eu a 11-a, ea a 9a, eu organizator al balului bobocilor, ea boboaca. La inceput nici nu am observat-o, apoi cand i-am vazut ochisorii, m-am indragostit pe loc. A II a zi ne-am sarutat in spatele scolii, sub o salcie maare si de atunci cu bune cu rele am fost impreuna 2 ani jumate. Da am iubit-o sincer, vroiam sa o cer de nevasta, dar vestea despartirii noastre a venit cand aveam inelul in buzunarul de la spate. Primul sarut a fost la 13 ani, cu o fetita atat de dulce care avea aparat dentar, care acum e prietena mea cea mai buna big grin si da obisnuiesc sa spun ceea ce simt in fata cu avertizarea de a ma lasa sa spun pana la capat ceea ce am de spus!

| Tania a răspuns:

Prima relatie lunga cam pe la 17 ani=2 ani jumate.(s-au pe apa sambetei din ianuarie laughing ) tot atunci am iubit si sincer.
Primul sarut la 14 ani s-a intamplat dupa 2 zile de relatie care a durat cam 1 luna.
Obisnuiesc sa spun „te iubesc" in fata, imi place sa ma exprim happy

| dulcykaLy a răspuns:

Prima relatie lunga La 15 ani. PRimul sarut La 13 ani.eram De 5 zile cu persoana respectiva. Da, spun te iubesc in fata happy

| MyChemicalRomance a răspuns:

1. Prima mea relatie serioasa e cea pe care o am acum, am 15 ani si stau din septembrie (9 luni pe 19 luna asta ) si sper sa dureze cat mia mult pentru ca il iubesc mai presus de orice.

2.Primul sarut s-a intamplat vara trecuta, aveam 14 ani..nu l'am iubit..eram de 1 saptamana cu acel baiat, a fost foarte dragut happy s-a intamplat intr'o seara inainte sa inceapa sa ploua happy

3.Eu spun cam rar "Te iubesc " desi stiu ca nu e bne...Incerc dar parca ma tine ceva sad si am gandesc ac daca zic toata ziua "Te iubesc " poate se plictiseste si zice ca imi e din obisnuinta. Mai rarutz k i mai dragut happy

| RAY a răspuns:

Nu l-am avut din pacate era iubire la distanta, primul sarut mi la dat o fata, la prima intarnire ma suprins, da i spuneam mereu te iubesc, in fata nu puteam i spuneam la telefon, internet

| RAY a răspuns:

Da as spune te iubesc, privind in ochii ei sa vada ca nu mint

| Tadic a răspuns:

1.Prima relatie-4 luni
2.Da
3.11 ANI.
4.Pe o banca, in parc.
5.Da.nu ma ascundeam

| Gabryellutzaaa a răspuns:

1.Prima relatie=de vreun an
2.Da
3.Pe la vreo 10 ani
4.De mult
5.Da,nu ma ascund

| Bmx_Gabriel_1998 a răspuns:

Eu personal am avut prima relatie la 16 ani si obisnuiam sa spun "te iubes".Iar relatia a durat 6 luni.

| Copyright a răspuns:

La 11 ani. Da, sincer. La 12 ani primul :*.:3. cu el sunt de 2 ani jumate., in fata, prin sms etc.