| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andrew Tate? Personal, mi se pare ca se cam abereaza, dar spune si niste lucruri adevarate!

Răspuns Câştigător
| AndreaDanci a răspuns:

Un om toxic care a devenit refugiu pentru adolescenti ratati. Sper sa fie cancelat soon

9 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Adica ce spune?

| Kiwijuice69 a răspuns:

Mi-a părut un tip de treaba, până am văzut cum face el bani de pe spatele săracilor. Are un proiect, bazat pe o tehnică piramidala, care vinde cursuri(proaste) despre cum să devii bogat. Și dacă atragi oameni să cumpere lecțiile lui, tu primești un procent mic din banii pe care îi plătesc ei. Și tot așa. Lecțiile sunt foarte proaste și inutile, nu se spune ceva exact. Un neștiutor pare convins de el. Schema cea mai mare e cum funcționează...
O piramidă...
Caută pe net despre Tate Hustler's University Pyramid scheme și vei înțelege despre ce vorbesc

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru Kiwijuice69):

Da, stiu despre ce vorbesti! Am vazut un articol despre asta pe Tik-Tok!

Răspuns utilizator avertizat
| Kiwijuice69 a răspuns (pentru Alex9090):

Tocmai de aia frate. E un *** de 49 de dolari. Și ai văzut ce prezintă măcar? Nimic. Un *** de informație. Special a fost conceput așa. "Să-ți poți permite" și să-ți câștigi bani din oamenii pe care îi amăgești ca e bun contentul și să vina să plătească și ei bani ca să câștigi tu bani

Răspuns utilizator avertizat
| Kiwijuice69 a răspuns (pentru Alex9090):

Nu e așa frate, informează te mai bine despre diferența dintre o schemă piramidală, și un job normal din România unde plătești impozite și etc.

| Kiwijuice69 a răspuns (pentru Alex9090):

Mă îndoiesc că informația aia tare mult i-a ajutat