| anonim_4396 a întrebat:

Bună TpU.
Îmi e cam rușine sa va spun lucrul ăsta dar chiar nu am pe cine sa întreb.
Eu am o relație cu un băiat de un an, am o fantezie mi-ar plăcea și mi-aș dori sa îi dau limbi în fund, dar îmi e rușine sa ii spun, îmi e ca se supăra și nu ar vrea și atunci m-aș simți jenata. Când facem dragoste simt sa ma pun sa îi dau limbi în fund dar ma abtin pentru ca nu stiu cum ar reacționa. Ce ar trebui sa fac? Sa încerc sa scap de fantezia asta? Sau oare cum ar reacționa? Va rog sa fiți serioși fără mistouri

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Buna nu trebuie sa iti fie rusine eu cred ca nici pe el nu l ar deranjeaza daca ai face asta ...incearca fara sa te mai gandesti si sigur nu o sa iti spuna ca nu vrea, fa ceea ce iti place si simti

10 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Incepe cu sarutul pe spate, cobori pe fese si incearca si intre ele. Daca iti zice ceva, ii spui ca ai vrut sa-i testezi reactia.

| ancaval a răspuns:

Fix în cur? laughing Păi și nu ți greață?

| Aaa1234 a răspuns (pentru ancaval):

E iubitul meu, de ce să îmi fie scârbă?

| ancaval a răspuns (pentru Aaa1234):

Pentru că e un cur laughing ce nu înțelegi?

| Aaa1234 a răspuns (pentru ancaval):

Și ce? Nu ma interesează, e iubitul meu și fantezia mea. Nu îmi e scârbă, atâta timp cât este o persoană îngrijită.

| ancaval a răspuns (pentru Aaa1234):

No, fă treabă atunci laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Aaa1234):

Daca iubesti o persoana, iubesti fiecare particica a corpului lui. Singura conditie este curatenia desavarsita. Eu am facut-o.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aaa1234):

Stii, ca cererea ta nu este nici una normal si nici una tocmai "curata".
Dar sa nu te miri, daca iti da papucii dupa ce ii faci.

| Dana1999 a răspuns:

Poti sa i spui. Nu are de ce sa se supere. Nu e o supărare sa ai doar un gând si sa ceri voie.

| MacaveyMarius a răspuns:

Ca sa fi 100% sigura ca nu se supără nu strica sa fi sincera cu el și sa ii spui ce fantezie ai și dacă dorește sa i-o faci. Ii spui ca vrei sa condimentezi puțin experiențele, încerci ceva acolo sa îl și "vrăjești" sa i se pară ca vrei ceva mai palpitant în timpul sexului.