| blackheart26 a întrebat:

Bună TPU! Cum am zis, eu m-am despărțit de iubita mea dintr-o prostie, făcând-o geloasă, zilele trecute am vorbit și i-am zis că o iubesc, ea mi-a zis că mă iubește și cumva am început să flirtăm, ea încă este cu altcineva împreună, aseară mi-a zis că nu merită să sufăr după ea și că o să regret dacă stau după ea, ce aș putea să cred când acum ceva zile îmi zicea ca mă iubește iar ieri îmi zice să renunț?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai avut iluzii nimic mai mult. Data viitoare cunoaste omul dupa vezi daca merita

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti-a spus inseamna ca nu vrea o relatie cu tine si ca si-a gasit un alt baiat cu, care vrea o relatie stabila si de durata.

| Werrich a răspuns:

Buna, vrea sa iti transmita ca a ales pe altcineva.

| blackheart26 explică (pentru Werrich):

Asta știu, dar dacă a ales pe altcineva cât timp zice că încă mă iubește, nu ar fi cinstit pentru acea persoană happy

| DenqOO a răspuns:

Nu mai inteleg nimic. Pai tu ai facut-o geloasa dar ea are pe atcineva?
Cred ca e una din joacele lor sa te vada cat de "catel" poti fi dupa ele

| blackheart26 explică (pentru DenqOO):

M-am certat cu ea odată și a zis ca ne despartim, după ca să mă răzbun pe dansa m-am "combinat" cu prietena ei doar ca să îi fac în ciudă, a suferit după mine, iar după și-a găsit pe altcineva, iar eu sufăr după ea acum.

| Iunicu a răspuns:

Traducere pentru un bărbat.
Te iubesc încă dar nu pot sa iert ce ai făcut. Nu are nici un rost. Te dracu, puteai sa te duci cu orice fată dar tu ai ales să mă umilești cu o prietenă.
Mergi sănătos!