| Dog4234 a întrebat:

Am primit acum câteva zile un email anonim și când am citit conținutul, mi-a căzut fața. Din câte am înțeles, e o fată în jurul meu care se află într-o relație și mă iubește în secret. Nu știu dacă e adevărat, dar am văzut o fată care se tot uită după mine, aparent, nu știu de ce. E o fată frumoasă foc, care mereu când trec pe lângă ea, întoarce capul după mine și nu înțeleg de ce. Eu i-am scris pe Instagram și bineînțeles nu mi-a răspuns.
Deși, nu știu cine e acea persoană care mă iubește în secret și își dorește să fim împreună. Din câte am citit în acel mesaj, numele persoanei începe cu litera "M". Partea a doua, e că în cercul meu de prieteni, nu am nicio persoană al cărei nume să înceapă cu "M".
Vă rog să-mi dați un sfat, ce să fac ca să aflu cine e persoana respectivă?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate este cineva care trimite e-mail la mai multi. De unde stii ca exact tu esti cel vizat?

| Dog4234 explică (pentru darrio2007):

Pentru că mi-a scris numele în mail, de aia. Da gen, nu știu ce să înțeleg.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. La acel e-mail „anonim" apare o adresa de e-mail a persoanei.

| mihai69 a răspuns:

Nu există e-mail "anonim"...

| Sofer a răspuns:

Este o farsă.

| alexalx1234 a răspuns:

Cineva face misto de tine.

| TLF92 a răspuns:

Vezi poate ai o politza de platit si ai dat-o uitarii cine stie ce te asteapta daca te conformezi emailului ala... macar asigurate la necaz ca stii sa te bati sa nu iesi BATUT

| ALEXXXL19 a răspuns:

Dupa cate spui e posibil sa fie o gluma intre prieteni si atat, sau nu fi atent

| M1994 a răspuns:

Poate ca e o persona care face mișto de tine, chiar dacă fata are iubit dacă te plăcea găsea un moment să-ți scrie! Ai grija cu altfel de mail-uri primite!