| NicN5 a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani.Mi-a aparut o buba rosie la baza penisului din care iese puroi alb.Desigur, nu am avut contact sexual, dar ma masturbez cam de 3 ori pe zi.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil este un inceput de furuncul/buboi rezultat in urma infectarii unui cos aflat la baza unui fir de par. Incearca sa intretii o igiena foarte buna sa te speli cu ceai demusetel si pentru a grabi vindecarea, ai putea sa ungi buba cu fluocinolon crema. Sanatate!

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spala-te in fiecare zi cu apa calda si sapun si unge locul respectiv cu alifie de galbenele procurata de la farmacie.

| octav005 a răspuns:

Ai o boala care se numeste Lingiomie

| NicN5 explică (pentru octav005):

Iti bati joc de mine...Am intrebat un doctor (eram la un control de sange) si chestia asta nu exista

| octav005 a răspuns (pentru NicN5):

Nu imi bat joc de tine frate/ nu stiu la ce doctor ai fost. eu iti spun sa intrebi un doctor specializat

| DryIce a răspuns:

Un tembel de cos. Toti patim dintr-astea, vezi ce naspa e cand iese pe cu.r. Nu te poti aseza rolling on the floor cu timpul cade singur. Stiu e enervant la 14 ani sa ai cos acolo, nu mai poti face l*** cateva zile rolling on the floor si nu e puroi alb, asa arata orice cos daca il storci are lichid alb in el.

| Eduard196 a răspuns:

Ce? De 3 ori pe zi te masturbezi? Prietenul meu sper sa nu te supar dar citeste te rog Masturbarea-un act sinucigas si o sa iti dea motive sa lupti sa nu o mai faci. Iar la problema de care ziceai nu am personal o solutir

| NicN5 explică (pentru Eduard196):

Am un prieten care se masturba de la 6 ani (de unde varsta asta, mi-a povestit) si nu a patit nimic.Acum are 3 ani.

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.