| Nustiuceusernamesamipun a întrebat:

Bună revin cu o întrebare poate penibila dar simt nevoia sa mai cer păreri
Acum vreo 2 sapt aprox am facut heavy petting, dar fără ejaculare sau penetrare absolut deloc ca să va bag puțin în context.
Mi a venit menstruatia în luna aceea, dar a durat mult mai puțin decât de obicei, adică 3 zile din 5-6.în prima zi am avut dureri destul de mari, lucru ce l am mai patit și inainte dar foarte rar, de obicei credeam ca e vreo raceala sau ceva, dar acum mi e teama sa nu fie vorba despre vreo sarcina sau mai stiu eu, fluxul menstrual a fost la fel ca de fiecare data, într o cantitate destul de mare în primele 2 zile
De la acel " contact" m-am simțit putin rau, am simțit greata mai în fiecare zi și am fost super stresata
Exista vreun risc sau posibilitate sa se fi întâmplat ceva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca spui ca nu a existat penetrare si nici ejaculare, cum crezi tu ca ai putea sa fii ramas gravida, prin telepatie?

| dullcat a răspuns:

Buna din nou.Hai sa vorbim, vrei? Ce crezi ca este menstruatia? Care e rolul ei?