| AlinaTeodorescu a întrebat:

Buna, m-as bucura enorm dacă mi-ai Răspunde❤️
Am o problema care ma frământa și efectiv cad in depresie. Prietenul meu, avem o relatie de aproape doi ani il prind mereu pe site-uri porno, pe chaturi online. De parca ar fi bolnav, ar fi obsedat sau i-ar lipsi ceva.
Țin sa menționez ca avem o viața intimă perfecta, nu ma neglijează, nu simt răceala, nimic din toate astea. Îmi spune ca ma iubeste, se comporta frumos, nu ai ce ii reproșa. Doar ca se uita pe ascuns la fete online.
Eu înțeleg ca toți bărbații se uita doar ca el exagerează și dacă am încercat de câteva ori sa discut pe tema asta se aprinde, se enervează și gata nu mai vrea sa discute cu mine.Cum il las 2 zile fără mine, hop și se uita, dar sterge istoria. La birou am descoperit in istorie practic in fiecare zi chaturi online cum privește. Eu nu știu ce sa mai fac, sincer am un nod in gât. Ma gândesc ca poate el nu e satisfăcut de mine, dar nu pot spune, totul parca e perfect și de cealaltă parte hopa na... Te rog din suflet, ajuta-ma cu un sfat. Am mare nevoie de părerea ta❤️.M-as mai liniști si m-ar ajuta sa iau o decizie

14 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Majoritatea tipilor se mai uita la chestii online din simplul motiv ca acolo vezi chestii pe care majoritatea tipelor sau nu-s dispuse sa le faca sau sunt chestii specifice, gen nu esti brazilianca sau japoneza oricat de tare te-ai stradui.

Poate tu consideri ca viata voastra sexuala e perfecta dar ma indoiesc ca esti in stare sa citesti minti. Daca vrei sa afli ce isi doreste trebuie sa-l intrebi asta avand o discutie despre viata voastra sexuala nu despre pasiunea lui pentru siteuri de profil.

Eu nu m-as ingrijora atata de uitatul pe sireuri insa as avea discutia despre sex.

| mihai69 a răspuns:

Nu-ți mai băga nasul în „istoria" lui.
E plăcerea lui „vinovată" - de ce vrei să i-o răpești / strici?!?

| Drimmero a răspuns:

Ca se mai uita la pornache nu e problema, dar daca comunica si cu alte persoane mai intim atunci cam e o problema, inseamna ca nu gaseste ceva la tine si o cauta in alta parte, e valabil pentru ambele sexe.

| Freya1 a răspuns:

Exista posibilitatea sa fie o boala.
Orce om nu neapărat orce bărbat ca si femeile si bărbați se mai uita sau se mai masturbeaza aproximativ in acelaș masura chiar daca au o relație, dar de la a te mastruba o dată că te ia sau ca nu iti e femeia acasa la a te uita zilnic la femei dezbracate pe internet e cale lunga.
În primul rând ar trebui să iti scoti din cap ideea ca tu esti defectă.Tu esti o femeie ok cu plusuri si minusuri ca oricare, iar daca vrei sa iti demonstrezi tie ca esti ok aminteste daca si cati pretendenti ai mai avut, daca se uita băiati după tine sau încearcă să se bage in seama, gândește-te ca asa cum e el totusi ai reusit sa ai o relație deci te place cineva.Scoateti idea asta din cap ca poate nu esti suficient de buna sau nu arăți suficient de bine, problema e la el.Iar daca crezi ca ai si tu vreun minus pe plan sexual încearcă să îmbunătățește viata intimă cu mici picanterii, joculete fantezii cu toate ca e posibil sa nu rezolvi nimic dar na.Iar ultima solutie e sa ii spui in fata ca ori merge la doctor si se trateaza ori pleci până nu ajungi si tu sa inebunesti si sa nu mai ai stima de sine.

| Goete a răspuns:

Are nevoie de mai multe "condimente" - fa-i o surpriza impreuna cu o prietena de-a tawinking
Dar inainte gandeste-te bine daca il iubesti si vrei sa-l vezi fericit sau il iubesti si vrei sa-l vezi doar al tau.

| ywar a răspuns:

E simplu. Il pui sa aleaga. Daca istoria se repeta il parasesti. Oricum asta nu e barbat, e un fatalau. Nu e de tine. Gasesti p@le pe toate gardurile. Mai tarziu o sa treaca la colindat alte paturi. Nu vrei asa ceva. Ii zici pa fara regrete.

| Crackman a răspuns:

Se uita din curiozitate.
Dacă este chat online, poate nu ii place modul tău de a fi și cauta ceva ca pe internet găsești zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ceva mai bun. De ce mai esti inca intr-o relatie cu ala?
Si inainte sa intrati intr-o relatie nu stiai de dependenta lui penibila? E dependent de chestia asta, singura chestie care poti sa o faci e sa te desparti de el, ca vad ca masculii de aici si ei se uita chiar daca au ce fufu. Pune-l sa aleaga dintre tine si filme.

| 223kkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca oricine poate lua asa deciziile? crezi ca ii asa simplu? Pentru mine ar fi dar cei mai mulți nu vad realitatea. Oamenii din ziua de azi sunt atât de departe de realitate încât cu unii e mai bine sa nu stai de vorba. Sa vorbim despre ce despre lucrurile imorale din mințile oameniilor slabi? Fiecare face ce vrea și apoi toți se plâng de consecințe. Dacă ești destul de prost/a sa accepți o iubita sau un iubit cu apucături de ce sa te aștepți la o viata normala.Ar mai fi multe de zis dar fiecare știe ce trebuie sa facă.

| Mogiojojo a răspuns:

Eu am vazut barbati indragostiti si nu, nu au ochi pentru alte fete.

| saresipiper a răspuns:

El se uita la altele si tu continui sa faci sex cu el?laughing
Bravo esti desteapta raulaughing

| mdc98 a răspuns:

Ar trebui sa inchei relatia cat mai repede posibil...

| Atlas33 a răspuns:

Poti avea pe umar cea mai frumoasa geanta din lume, dar cand traci prina fata vitrinelor, nu poti sa nu-ti arunci ochii. Femeile nu vor fi niciodata chinuite de imaginatie, in schimb, cand crapatura adanca a unei rochii de seara descopera un picior in proportie de 80%..pai crede-ma ca suntem noi care avem nu un nod, ci noduri adanci in gat.Nu stiu daca este adevarat ca daca iubesti, nu ai mai putea intoarce capul in urma unei femei frumoase, sau poate ca aceasta iubire exista la inceput, dar pe parcurs, orice astazi iti pare extraordinar, maine va fi un ...nu vreau sa spun ce,dar oricum, nu va mai fi atat de extraordinar. Oricum, referitor la ce se intampla cu tine, nu poti rezolva problema mustrandu-l ori de cate ori il prinzi, pentru ca oricum o va face pe ascuns. Incearca sa devii indiferenta la ceea ce face, si mai greu accesibila la,, pat''..fii tot timpul ingrijita,afara,pe strada,oriunde, fii provocatoare, sexy, desiderabila dar nu te mai lasa cuprinsa de bratele lui si incearca sa rezisti tentatiei cat de mult poti, cautand tot timpul o scuza nu prea plauzibila..Lasa-l sa-si faca filme de gelozie cu tine si vei avea o relevatie.

| Eteda a răspuns:

Eu in locul tau nu as mai sta cu el, azi se uita la filme pentru adulti, maine cel mai mult probabil sa te insele, sa nu aibe vreo boala si la prostituate, daca tot zici ca e atat de obsedat, nu e mare diferenta de a te uita si a practica. Ai grija sa nu te raneasca.