| Lovelly4YOU a întrebat:

Am un prieten, el are 18 ani, eu 15. Vorbim de 11 luni. Dar nu ne-am vazut niciodata.Sta la 600km distanta. A promis ca vine in vara...La începutu scolii, acum promite ca vine cat de curand. Minciuni sunt sigura. Scuzele lui sunt : "Dau pentru permis imi trebuie bani." sau "Iubita nu am cum sa vin acum". În fine. Sunt sigura ca nu isi bate joc de mine, vorbim mereu la telefon si pe skype, si nu are nicio prietena acolo unde este el, mereu stiu unde este si ce face niciodata nu spune ca nu poate vorbi... Dar nu stiu de ce nu vrea sa ma vada. Adica, wtf la 18 ani sa nu iti faci un weekend liber si 2-3 milioane rezerva? Nu mai inteleg nimic.

Răspuns Câştigător
| diana97473 a răspuns:

Buna Lovelly4you.In acceasi situatie sunt si eu.Prietenu' meu este ii Romania si eu in irlanda. sUNTEM de 2 ani impreuna dar nu ne-am vazut niciodata.happy Aceeasi varsta am si eu ca si tine si el la fel ca prietenul tau.De inselat nu ma inseala ca vb de fiecare data cu amice deale lui si imi spun cam tot ce face. Daca promite ca vine cu siguranta o sa vina daca chiar te iubeste sau ma rog presupune ca te iubeste.happySi daca niciodata nu-ti spune ca nu poate sa vb inseamna ca are de gand sa aiba ceva serios cu tine...Dai timp, Lasal sasi ea carnetul si dupa aia o sa vina sunt sigura.Si faza cu nu poate sa-si faca un weekend liber poate nu poatee, Anyway. Sper ca te-am ajutat cat de putin.big grin

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Oricum nu e bine sa iti faci iluzii...gaseste-ti un baiat care sa te merite aproape de tine. Nu avea mare incredere in vorbitul de la distanta! Si vorba ta daca vroia sa te vada pana acum sigur o facea...deci nu pare a fi serios!