| calinthedream a întrebat:

Am o problema mai ciudata. Penisul meu are o lungime destul de mare si se vede clar prin pantaloni. Ce pot sa fac ca sa ascund treaba asta. Am senzatia ca multe fete se uita ciudat la mine si mi se face rusine sa mai ies pe strada. Ce pantaloni/lenjerie as putea sa port sau ce alte metode pot aplica?

15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

"Am o problema mai ciudata. Penisul meu are o lungime destul de mare si se vede clar prin pantaloni. Ce pot sa fac ca sa ascund treaba asta. Am senzatia ca multe fete se uita ciudat la mine si mi se face rusine sa mai ies pe strada"

multe fete se uita cu admiratie la tine, deci nu ar trebui sa iti fie rusinewinking

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Se holbeaza ele la aia inalti dar daca ai motan in pantaloni iti dai seama...

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Stiu femeile sa deosebeasca barbatii de fatalai... caci multi au penis in pantaloni dar este pe post de clitoriswinking

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Corect, o femeie inteligenta se uita la cat esti de barbat nu la cat ai muschiu de mare sau masina de scumpa, dar na, femeile inteligente sunt ca ciresele, cand le vrei sunt prea scumpe si cand se ieftinesc a trecut vremea lor.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Tare analogia cu cireselewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Iata cateva optiuni pentru tine:
1. Daca-i prea mare si te incomodeaza, mai taie din el!
2. Poarta chiloti stramti, nu largi si pensiul se lipeste de pelvisul tau fara sa se mai vada.
3. Nu mai purta pantaloni de trening fara chiloti pe dedesubt.
4. Nu mai sta tot timpul cu mana pe cuc, ca de aia ai erectie si-l vede toata lumea.

| mihai69 a răspuns:

Poartă kilt-uri!

| dullcat a răspuns:

Right...Lenjerie din bumbac si blugi mai grosi? Sigur vei supravietui acestei poveri uriase.laughing

| Lupică27 a răspuns:

O aveam de doi metri am mai taiat din ea, acum e de un metru si ceva dar o incolacesc in jurul braului.

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Lupică27):

Minciuni nazdravane! troll detected

| Lupică27 a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Este purul neadevar!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Lupică27):

Lupusor,cred ca o confunzi cu coada!rolling on the floor

| Lupică27 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Coada e de 4

| DomnulGaura a răspuns:

Geanta frigorifica (pachet de gheata). Asa faceam eu in Costinesti in 2003, aveam aceeasi problema, identic. Poti aplica si metoda mana pe ea.

| NashueashUctep a răspuns:

Du te n pu*l@ mea de infect, vrei doar sa te lauzi
Sunt gelos...