| 1234568807 a întrebat:

S-a vaccinat cineva de covid? Credeti ca chiar e posibil sa apara urmarile dupa ani de zile sau sunt doar mituri? As dori raspunsuri de la persoane vaccinate, nu antivaccinisti

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
34 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns (pentru 1234568807):

Aia-s peste tot, ca parazitii

| 1234568807 explică (pentru Miruna333):

Multi cauta postari de pe google sa le posteze pe tik tok sa ne arate noua ca vom murii

| KovacsB a răspuns (pentru 1234568807):

Au fost testate doua saptamani si au castigat miliarde.
https://www.activenews.ro/......021-188345

| RAY a răspuns:

Toate cele 3 vaccinuri