| TuoAngelo a întrebat:

Am un cont de facebook nu am mai intrat pe el de ceva timp, ieri am intrat din nou pe el imi apare acest mesaj de fiecare data cand incerc sa ma loghez (We're going to show you some photos of people you're connected to on Facebook. To unlock your account, correctly identify who they are. If you aren't sure about a photo, click "Skip." ) ma pune sa recunosc fotografiile la prietenii din lista si sa spun cum ii cheama, iar eu nu stiu cum ii cheama pe toti care ma pune sa ii recunosc. Este si alta metoda ca sa imi deblochez contul? Daca da care e? Ofer funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Da e clar si eu am intimpinat asa ceva pe facebook m-a pus sa recunosc niste prieteni din lista mea de prieteni...au o politica a lor ..numai asa poti debloka contul sa stii acei preteni...