| TuoAngelo a întrebat:

Am un cont facebook mai vechi si mi-a fost blocat ii stiu adresa de mail ii stiu parola dar mereu cand intru pe el imi scrie acest mesaj (We're going to show you some photos of people you're connected to on Facebook. To unlock your account, correctly identify who they are. If you aren't sure about a photo, click "Skip." ) ma pune sa recunosc niste prieteni de pe fb iar eu nu ii stiu cum ii cheama... Ma poate ajuta cineva cu o alta metoda de, deblocare a contului va rog? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Sqk00 a răspuns:

Pai ei iti dau acolo trei variante de exemplu la o singura persoana. le poti cauta de pe alt facebook cu numele ala si s avezi care dintre ei are poza aia de profil. E cel mai simplu, daca nu stii cum ii cheama.

3 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Asta e metoda standard, de altfel si cea mai simpla. De obicei ti-i prezinta pe cei mai apropiati din lista, trebuie sa recunosti macar unul, doi pe acolo.

| iubaretulcata a răspuns:

Sincer te pune sa recunosti toti prieteni si toate acelea sa vada ca este contul tau...au o politica a lor am intimpinat si eu asa ceva trebuie sa zicem sa deblokezi tot ce iti cer ei poze, prieteni...

| unpustiobisnuit a răspuns:

Asta se intampla cand iti sparge cineva contul si tu incerci sa-l recuperezi