| langless03 a întrebat:

Salut, azi-noapte am visat ca bunicul meu care a decedat in urma cu 3 ani mi-a furat bani din portofel si mi-a mai lasat 5 lei mototolti. Ma puteti ajuta si pe mine spunandu-mi ce inseamna acest vis?

Răspuns Câştigător
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Ok. De obicei, da visele au un gram de adevar, ele pot fi interpretate in 101 de feluri, dar de multe ori in timp ce noi dormim, subconstientul nostru lucreaza. De exemplu, daca tu te culci cu gandul la ceva anume, in vis se pot intampla actiuni legate de acea actiune la care te-ai gandit. Poate ca tu te gandeai inainte sa te culci ca ai nevoie de bani, sau ca vei pleca undeva si te gandeai ca nu iti ajung bani. Iar partea cu bunicul poate ca iti este foarte dor de el, dar el va ramene mareu in sufletul tau si poate asa s-a legat visul. Nu iti garantez nimic, asta e o parere doar acum cine stie...