| Narcis2007 a întrebat:

Mai este cineva aici care nu bea alcool deloc+nu fumeaza dar asculta rock(metal)?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu consum alcool, nu fumez și nici nu ascult muzică rock "metal"!
Asta e!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Eu suntwinking

| Wøodenpints a răspuns:

Ce-s cu stereotipurile astea de căcat?
Ce legătură are muzica pe care o ascultă cineva cu ce preferă să bage în propriul corp?

| PedoBarbie a răspuns:

Nu are legătură ce bei cu ce muzică asculţi.

| Vans a răspuns:

Mai beau câte o bere cu taică-miu din când în când. Se pune?
Oricum, cui îi pasă?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult decât sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o mentalitate de **** in ceea ce priveste un amarat gen de muzica.

| Foxyyyy a răspuns:

Prezenta la datorie. Oamenii ignoranti cred ca toti ascultatorii de rock, metal, sunt plini de vicii. Sper ca nu esti unul dintre ei.

| Narcis2007 explică (pentru Foxyyyy):

Nu fac parte din acea categorie

| neca a răspuns:

Prezent

| alexandra2000ale a răspuns:

Nu beau alcool, nu fumez si nici nu ascult rock (metal).

| Adytzzuy a răspuns:

Eu m-am lasat de fumat j nu obisnuiesc sa beau alcol si sunt rock-ar imi place Asking Alexandia!

| Francescuta9 a răspuns:

Buna! Eu nu consum alcool, nu fumez si nu ascult rock[metal].

Asta este! Paa-pa!