| Animeforlifee9921 a întrebat:

Intrebare mai mult pentru userii de rank mai inalt (nu ii judec pe cei cu rank mai mic)
Daca cineva ar pune o intrebare de genul pe TPU in care sa va dati cate o poza cu voi,ati accepta?
Nu e intrebare "de a mea", doar ca m-a pus un prieten sa intreb.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am deja, doar corpul nu e al meu dar fata e, nu e cu Photoshop și cu AI

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, de ce as da o poza cu mine unor necunoscuți?

| dullcat a răspuns:

Nu vad rostul.Chiar daca nu sunt asa sus in rank, nu as accepta.Am destui fani pe aici si asa, mi-au facut portretul fizic si fara sa arat poze. laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Sigur, de ce nu ai accepta să faci ceva ce îți spune un necunoscut.
Nu știu ce relevanță ar avea rankul aici, dar nici poza nu are oricum nicio relevanță, în afară de a satisface curiozitatea unor necunoscuți.

| Animeforlifee9921 explică (pentru J0B0MAT):

M-am referit la "rank mai inalt" in sensul ca acesti useri super populari fie dau raspunsuri foarte bune si lumea vrea sa afle cine e respectivul/respectiva,fie dau si raspunsuri mai rele si tot asa, vor sa afle toti.
Cum am mai spus, aceasta intrebare e strict pentru prietenul meu, pentru ca acesta nu are voie pe TPU si forum-uri in general, ii verifica ai lui telefonul.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Pe oamenii care dau răspunsuri bune și îi ajută pe mulți nu îi recomandă o poză.Iar cei care dau răspunsuri rele, de cele mai multe ori sunt trolli, adolescenți plictisiți care caută să se amuze, iar poză nu au de ce să își pună. Motivul pe care l-ai dat tu pentru care vrei să vezi poza cuiva este pentru a încerca să îi faci rău dacă consideri că dă răspunsuri proaste, ceea ce e foarte greșit, o dai în hărțuire, iar ăsta e motivul principal pentru care oamenii nu ar trebui să își dezvăluie identitatea unor necunoscuți.De cealaltă parte stă o curiozitatea față de o persoană care te ajută cu răspunsuri bune, curiozitate pe care tot acea persoană ar trebui să ți-o satisfacă, iar eu nu văd de ce.
Mie personal îmi place că există un loc unde pot să îmi pun la profil poze cu orice vreau, lucru pe care nu îl pot face pe alte aplicații unde am persoane din medii mai formale și trebuie să dau impresia de om normal măcar.Mno, așa văd eu lucrurile, nu zic că așa e corect sau nu, doar punctul meu de vedere.

| Animeforlifee9921 explică (pentru J0B0MAT):

Ai si tu dreptatea ta.

| Hyperion7 a răspuns:

Mai bine sa rămână un mister, poate așa creste și mai mult popularitateawinking

| Nirvanaaa a răspuns:

Neah, de ce as face-o?

| mODIN a răspuns:

De ce mi-as face identitatea reala publica pe un site de genul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am imprietenit cu o fată și i-am trimis poză.
Era din Fălticeni.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu aș accepta sub nicio formă să dau poză cu mine nimănui și nici nu aș cere vreodată poza cuiva.