| casablanca40 a întrebat:

Esti o persoana salbatica si antisociala. Ce faci pentru a te integra in societate?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi daca sunt salbatica, nu vad rostul sa ma integrez.

| Holocaust a răspuns:

Nimic.De ce sa incerc sa ma integrez intr-o astfel de societate care doar ma indispune? Doar de dragul de a parea normal si de a nu iesi din tipar?
Nu mersi.Mai bine creez un nou curent, caut adepti...si incepem o revolutie.laughing

| Simona a răspuns:

Ii salbaticesti si pe ceilalti, simplu

| Mădă0611 a răspuns:

"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society." - Jiddu Krishnamurti

| Vans a răspuns:

Mai bine sălbatică decât civilizată cu forţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar așa sunt și eu.
Când aflați răspunsul, anunțați-mă și pe mine.

| Nolifenodeath a răspuns:

Ii las sa rada de mine ca sunt diferit si eu rad de ei ca sunt totii la fel laughing
Cum a spus si onasis1961 daca esti salbatica care este rostul iti gasesti un grup de prieteni asa ca tine nebuni salbati sau cum vrei tu sa ii numiti si sa nu va intereseze de alti gandeste ca sunt cu milioanele la fel si fi multumit(a) ca tu esti diferit cel putin eu ma simt mandur ca nu sunt ca ceilanti.

| andrei1993a a răspuns:

Ideal ar fi sa incerci sa fii ca o persoana care e integrata in societate, care stie sa comunice si care are bunul simt (aviz celor salbatici, cazuti din pom) happy

| Pasaredenoapte a răspuns:

Incerci sa nu arati celorlati cine esti cu adevarat.

| coco747up a răspuns:

Avem doctori.Te putem trata...winking