| Sarraa97 a întrebat:

Deci.o intrebare cam banala dar nah.laughingLa liceul Pedagogic profil invatator-educator sunt baieti? Nu vrea sa intelegeti ca eu ma gandesc la baieti si chesti si nu ma gandesc la viitor si asalaughingdoar intrebam.Stiti intr-un fel ii misto sa ai si baieti in clasa adica imi povestesc prieteneel mele care sunt jumate clasa baieti si jumate clasa fete si ce fac baieti si rad si ii amuza si ma gandesc ca daca sunt numai fete ii un pic naspa.laughingVoi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si nu vrei sa sara toate fetele pe tine? Sa te simti in centrul atentiei? laughing

| BrokenArrow a răspuns:

De obicei sunt mai multe fete.
La liceul meu la pedagogie sunt 29 de fete si un singur baiat thinking