| acadea57 a întrebat:

Daca devin lacto-vegetarian imi voi mentine silueta sau voi slabi?

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu cred ca depinde de cat de multe grasimi din lactate mananci. Si este si logic. Daca mananci lactate slabe, cred ca vei slabi, iar daca mananci lactate mai bogate in lipide, ramai asa.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil te vei ingrasa, vei avea tendinta sa mananci mai mult iar carnea nu ingrasa atat de mult

| OnuOnulică a răspuns:

O vei mentine.Atata timp cat mananci cat trebuie, si cand trebuie.

| Croampa a răspuns:

Eu spun ca n-ar trebui sa schimbi atat de brusc dieta, pentru ca o sa ai probleme cu stomacul si organismul tau are nevoie si de carne.

| Rorschach a răspuns:

De acord cu sunt serios! In adevar nu stiu cum e sa fii vegetarian, insa ai putea cauta pe un site special pentru vegetariani happy