| Oanix21 a întrebat:

Dacă am telefonul cu abonament până anul viitor în martie, pot sa îmi renoiesc abonamentul și sa îmi iau alt telefon? Sau trebuie sa termin abonamentul ăsta pana anul viitor? Vodafone

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă asta de face online, afli instant dacă oferta ți se aplică și ție. Sau nu

| Simpatic a răspuns:

Depinde de conditiile Vodafone, le poti afla foarte usor contactand suportul lor https://www.vodafone.ro/contact

| Dragobeta a răspuns:

Poti schimba abonamentul. Numai cu unul mai mare. Dar nu primesti alt telefon acum.