| Pedo1994filu a întrebat:

Cati ani aveti?
De unde sunteti?
Ce scoala / job aveti?
Ce faceti in timpul liber?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Confidential
confidential
are legatura cu economia unei tari, daca nu eram acolo asa cum altii sant ca mine toti implorau mila noastra sa aiba bani, mancare si un loc unde sa doarma ca sa muncim in continuare
Ma uit la filme, imi mimez masina curatenie, ingrijire apoi modificari estetice mai tarziu, mers pe jos, apoi relaxare in casa, chestii de tineret, plimbari cu masina.

| RAY a răspuns:

Hallo pedo rolling on the floorrolling on the floor
am varsta de 31 de ani pamanteni
Locuiesc in mica viena, orasul florilor, lalelor, orasul care a cauzat caderea comunismului, Timisoara
lucrez in parteneriat cu fete care fac video chat
Ce faceti in timpul liber?
liceu de arhitectura/elev an terminal
• - dezvoltare personala
- ma uit la foarte multe documentare
- ma uit la filme/seriale
- ma uit pe YouTube
- ascult podcasturi
- stau pe site, mai schimb o parere, mai invat cate ceva util
- citesc orice ma poate ajuta in viata si in gandire

| Pedo1994filu explică (pentru RAY):

Zici ca esti viu

| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Ai dat copy/paste răspunsului lui Golden? Sau e doar eroare tehnică, ivită pe site?hee hee

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Acelasi pasiuni am si eu

| Pedo1994filu explică (pentru RAY):

Zici ca esti viu RAY

| Pedo1994filu explică (pentru RAY):

Ce faci Ray

| RAY a răspuns (pentru Pedo1994filu):

Nu vb cu untermenschen

| Catrice a răspuns:

PS: asta de întreabă....vii pana la dubita să-ți dau niște ciocolata? Îți arat și unicornulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

• 18 ani
• Craiova
• liceu de arhitectura/elev an terminal
• - dezvoltare personala
- ma uit la foarte multe documentare
- ma uit la filme/seriale
- ma uit pe YouTube
- ascult podcasturi
- stau pe site, mai schimb o parere, mai invat cate ceva util
- citesc orice ma poate ajuta in viata si in gandire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

•77
•Ciucaș
•Școala Hamburg
•Mă gândesc la dumneata

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

77?
Bravo ție! Ai de două ori, cei 7 ani de acasă.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Așa să fie!

| Catrice a răspuns (pentru floresdemayo):

Minte ma, are vreo 14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu mai tin minte
2. ma uit in jur si vad pereti banuiesc ca sunt intr-o locuinta
3. la job trebuie sa tai frunze la caini
4. jobul nu-mi lasa timp liber

| GraniniCuPiersica a răspuns:

24 Ani
Constanța m-am născut sunt mândru ca m-am născut in România

Voi lucra in gastronomie cât de curând

Cu timpul liber ma joc in câteva cartiere cu baieti tenis și fotbal mai juca și remi uneori mai povestim in copilărie tâmpeniile care le făceam nu asi fi vrut să-mi petrec timpul așa dar nu am bulentiul cartela gata încă am mers sama angajez dar nu mai loat nu am actul de identitatea valid momentan pe data de 8 mi-l dau într-un finla și voi merge la munca in străinătate

Mâncarea mea preferată este sawruma cu usturoi și Pepsi rece

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Iasi
Gimnaziu, clasa a VIII-a
Ma uit la animeuri, ascult muzica, sport, citesc, desenez, probleme la info / fizica / chimie etc