| Marianneftw a întrebat:

Buna seara, cum sa donez 2 euro pentru teledomul acela pentru incendiul din clubul colectiv daca sunt in Italia? Numarul e 8848 dar nu se trimite mesajul, trebuie un prefix ceva?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Merge doar in Orange, Vodafone si cosmote. Mai incearca. Toata lumea doneaza si reteaua este supraincarcata. La mine a mers, mi-a venit mesajul de cofirmare mai tarziu.

| Marianneftw explică (pentru IsabelaIssa):

In Wind nu merge?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Marianneftw):

Pai wind nu e in Romania... Poti dona de asemenea prin cont bancar in lei sau euro.