| Olivia2 a întrebat:

Pisica mea este gestantă si va trebui sa nasca in luna Decembrie. Sta si in casa si afara. Sunt sanse sa nasca afara ținând cont ca va fi mai frig? Si daca da, va fi vreo problema in legatura cu puii?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stie ea unde sa nasca, nu iti face griji. Sunt atatea pisici pe lume si din acestea pot sa iti zic ca 80% nasc pe unde apuca. Ele se adapteaza, nu este nicio problema, asta daca o sa nasca afara. Dupa puteti sa o mutati.

Numai bine!

| ccccccmmmmm a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai mare dreptate

| Vântulalb a răspuns:

In momentul in care va simti ca fata, se va retrage in casa. Sa ai pregatit un culcus cu care sa se obisnuiasca dinainte. Ea cauta loc cald si ferit pentru pui.