| IAmSoDifferent a întrebat:

URGENT! Mi-am udat patul cu apa, cu ce sa il usuc?

Răspuns Câştigător
| JamilaGizeh a răspuns:

O sa se usuce de la sine...
incearca cu feonul

| IAmSoDifferent explică (pentru JamilaGizeh):

Ammmm incercat, dar in zadar laughing

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pune salteaua langa o sursa de caldura, ori pune o patura sa mai traga apa
Daca nu este saltea, lasa patul descoperit si se va usca de la sine, asta in caz ca in camera este cald.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Scoate,cerceaful,pune-l la uscat (intins), apoi cu patura la fel
Salteaua pune-o in pozitie verticala undeva langa o sursa de caldura.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mishulee,iar facusi in pat maa. Te omoara mata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti folosi un prosop uscat si eventual cald pentru a te relaxa in acelasi timp.
O zi buna.

| CartofiorDulce a răspuns:

Calca-l cu fierul de calcat...asa imi usuc eu hainele inca ude.

| AdyColt a răspuns:

Ziare.

| KawaiiiPanda a răspuns:

Cu uscatorul de par.Pui un prosop, apoi te sui pe el laughing

| onlycupcakes a răspuns:

Buna,iti recomand sa pui un prosop peste si sa astepti sa se usuce. Daca e asa graba mare, incearca cu feonul sa-l usuci.

Bafta!happy

| IAmSoDifferent explică (pentru onlycupcakes):

Nu se usuca laughing) am facut asta deja

| JamilaGizeh a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

O sa se usuceeee ai rabdareeeeee

| onlycupcakes a răspuns:

Da' tu ce fel de pat ai laughing

| albertito2012 a răspuns:

Sufla rolling on the floor

| GeaniHincu a răspuns:

Urca patul pe soba

| Victorias a răspuns:

Salut întîi sterge bine cu un prosop uscat apoi usuca cu feonul la cea mai mare viteza si cea mai scazuta temperatura apoi cea mai mare viteza si cea mai inalta temperatura, daca nu s-a uscat, calca suprafata uda ferul de calcat la cea mai mare temperatura calca mult, daca nu s-a uscat pune un prosop cald si uscat pe pata uda, Succes!