| Mogiojojo a întrebat:

Stiti vreun site unde un profesor vorbește despre filosofie, religie sau originea omului si un grup de oameni discută si dezbat (in engleza sa fie)?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Filosofie poti invata autodidact din carti... exista o multime
religia o poti invata pe viu, o explica preotii zi de zi la biserica, unii preoti tineri sunt foarte capabili te asigur
in ceea ce priveste originea omului cred ca exista destule 'tutoriale' pe net mai ales in engleza
si de ce nu toate acestea la un loc le poti gasi si pe Youtube