| Marionmk a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, eu vreau să mă duc după ce termin liceul la facultatea de științe economice care aparține de universitatea Valahia pe profilul management, dar nu știu dacă se da examen de admitere, așa că se dă examen de admitere?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai cautat pe site-ul facultatii? E primul loc ce trebuie sa iti ofere astfel de informatii publice.Succes.

| Marionmk explică (pentru dullcat):

Mulțumesc, am căutat pe site-ul facultăți și am aflat că doar media din BAC contează, îți mulțumesc pentru ajutor

| dullcat a răspuns (pentru Marionmk):

Bine atunci, n-am ajutat cu mare lucru. laughing N-ai pentru ce.