| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani si am si eu o problema cu cosurile. Nu am foarte multe cosuri, dar cum imi dispar undeva, imi apar in alta parte si as vrea sa stiu de la voi, in special de la cei care au avut cosuri si au folosit diferite creme sau metode pentru față si au reusit sa scape intr-o perioada cat mai scurta de timp. Va multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| vintagegirl1996 a răspuns:

Pentru coșuri îți recomand loțiunea antiacneică Aknesol (atenție, nu gel!). Și eu aveam foarte multe coșuri și am reușit să scap de ele.Am observat diferența după doar a doua aplicare. Sper să te ajute! happy

| SomethingN3W a răspuns (pentru vintagegirl1996):

Multumesc mult, sper sa-mi fie de folos, dar mai am inca o intrebare, cat costa si daca il pot gasi la farmacie?

| vintagegirl1996 a răspuns (pentru SomethingN3W):

Se găsește în farmacii și plafare, costă aproximativ 13 lei.Prețurile diferă. Dacă ai tenul gras, poți folosi loțiunea pe toată fața. Dacă e mixt sau uscat, folosești loțiunea doar pe coșuri, fiindcă uscă destul de tare fața și te poți trezi cu iritații.Produsul este bun pentru excesul de sebum.