| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajuta cu ceva dresurile "push-up" daca am un fund mai micut daca pot sa zic asa big grin (17 ani)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ajuta mai mult sa inseli ochiul.

| spiridus25 a răspuns:

Dresurile "push-up"cu efect de modelare a taliei si a soldurilor si de ridicare a feselor.

| anonim_4396 explică (pentru spiridus25):

Deci m-ar ajuta cu ceva?

| spiridus25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca iti ridica fesele da te ajuta.

| Kenya a răspuns:

Normal ca te ajuta. Dar nu ii purta cu blugi scurti, nu mai e la moda.

| anonim_4396 explică (pentru Kenya):

Dar cu ce sa port atunci?

| AlissBrie a răspuns:

Da.Te ajuta sa te minti pe tine insuti :) Mai bine te chinui ceva si incerci sa ii maresti volumul cu niste exercitii:https://www.youtube.com/watch?v=yHNAeow4UV0 incerca acestea, multa bafta! :*