| Eminem2012 a întrebat:

Hey! Cn ma poate ajuta? Unghile imi cresc fffff greu. Abia imi cresc cu tratament de crestere a unghilorstraight face Stie cineva cum pot sa fac sa-mi creasca mai repede?:d

6 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Pentru a ti se intari si a creste mai repede poti sa le tii zilnic, timp de 5 minute in ulei caldut. Succes!

| rapgirl123 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin timp de o saptamana. unge-te cu el pe suprafata unghiei si in zona cuticulelor. costa doar 3, 5 lei.

| saidkique a răspuns:

Nu ai destul calciu. consuma alimente cum ar fi lapte, cereale, oua etc

| Love96_3971 a răspuns:

Uleiul de ricin este sfant! laughing

| hiperkevin a răspuns:

Pai ar trebui sa mananci alimente care contin mult calciu cum ar fi ouale

PS:si mie imi cresteau fffffffff greu dar acum 2 saptamani am inceput sa mananc 2 oua in fiecare dimineata si acum imi cresc asa de repede ca trebuie sa le tau la fiecare 3 zile

| DeddeXD a răspuns:

Eu m-am dat cu ulei de ricin si le am foarte mari big grin.