| anonima_6654 a întrebat:

Vreau sa imi creasca unghiile mai repede.Am auzit ca daca le tin in apa rece cresc mai repede.Este adevarat?
Imi puteti spune cateva metode de crestere a unghilor mai rapida? Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anna_4818 a răspuns:

Exista anumite lacuri si solutii speciale care ajuta unghiile sa fie mai puternice si sa creasca mai repede. poti sa le iei de la avon, oriflame.

| lollopop a răspuns:

Da, e adevarat ca daca le tii mai mult in apa cresc mai repede.

| elle_1922 a răspuns:

Incearca http://www.naturaplant.ro/......lor_Farmec

eu amdat 5 lei pe ea
trebuie sa o folosesti cam de 2-3 ori/zi
e f buna
intareste unghiile si ajuta sa creasca mai repede

| CarlaElena a răspuns:

Eu zic sa te apuci de spalat vase! E cel mai sanatMie nu imi plac unghiile mari si obisnuiesc sa spal vase de.nici nu stiu cand imi cresc asa repede!laughing