| ScapaMaDeEa a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul? Il am lung, mai jos de fund. L-am prins in coada, in coc, 30 de codite impletite, 2 codite, o coada pe stanga, spic, impletitura in 2. Alte idei? thinking laughing

10 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/bebexo?feature=watch

Poti sa te inspiri de pe profilul tipea asteia. Este hairstylist profesionist si-ti arata prin tutoriale cum sa-ti faci tot felul de chestii frumoase in par.
Si nu te lua dupa astia care iti zic sa te tunzi, parul foarte lung este feminin si frumos atata timp cat e curat si ingrijit. Singura chestie pe care ti-o recomand sa faci este sa tai din el aproximati 5-6 cm pe an ca sa ai varfuri despicate :)

| ZOZOKid a răspuns (pentru ZOZOKid):

Scuze, ca sa NU ai varfuri despicate.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

De ce nu te tunzi in scari?
Eu il am in scari, filat si chiar nu ma deranjeaza deloc si plus de asta sta super prins in coada.
Asa sunt tunsa si e super alegerea:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| XfashionX a răspuns:

Doamne fereste, mai jos de fund?! Eu iti recomand sa te tunziwinkingprinde ti intr o coada, si lasa ti o suvita, si onduleaz-o

| evaziv a răspuns:

1.Parul asa de lung nu este nici placut la vedere nici sexy.
2.Se pare ca ai gusturi teribile
3.Du-te si fa-ti o tunsoare adevarata
4.Nu te supara pe sinceritatea mea

| ScapaMaDeEa explică (pentru evaziv):

Nu ma intereseaza parerea nimanui despre gusturile melehappy. De cand eram de-o schioapa mi-am dorit sa am parul mai jos putin de fund. tongue Si acum, cand il am, il ingrijesc. Nu il las nici o data liber, pentru ca stiu ca nu arata prea bine, am cerut moduri de a-l prinde, nu comentarii care nu-mi sunt de folos, daca nu imi dai ce-ti cer, ignora-ma! Salut.winking

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Noi toti vrem doar sa-ti dam niste sfaturi bune care te-ar ajuta.Pentru varsta ta ar trebui sa intelegi niste lucruri.Cred ca esti destul de mare.Nimeni nu se ia de gusturile tale, daca citesti de mai multe ori comentariile celorlalti useri vei vedea ca nu contin rautate ci sunt pur si simplu rationale si adevarate dupa parerea mea.Eu nu am lasat comentariul asta ca sa iau partea cuiva doar ca tu nu intelegi ca oamenii astia nu iti vor raul.

| q2p3u a răspuns:

Tunde-te

| madalinastefania17 a răspuns:

Poti sa.l impletesti in 5winking; sa ti.l dat tot pe spate cu o bentita sau sa.l lasi pur si simplu cu o carare intr.o parte; sa.ti iei 2 suvite din parti si sa le prinzi la spate sunt multe feluri trebuie doar sa ai imaginatielaughing.