| Adyy5 a întrebat:

Cât e o operatie pentru a-mi schimba forma fetei sau a scapa de grasimea facială(obrajii mai dolofani)?

6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Câți ani ai? Ai grijă cu astea fiindcă daca te mai îngrași sau slăbești vei arata ciudat... Apoi cand vei mai face si riduri, e tristețe mare! Eu zic sa te gândești bine... Cine te place, ii place si obrajii tai dolofani. Si eu am obrajori dolofani, dar sunt ai mei si nu vreau sa-i dau nici pe 20 mii euro! Sunt eu, cu farmecul meu aparte, naturala si magică! Numai bine!

| CleanHeart a răspuns:

Mai bine tine dieta si slabesti dacat sa ajungi la operatii estetice

| Adyy5 explică (pentru CleanHeart):

Din dieta si fac sport de 2 ani. -_-
Nu mi s-a schimbat fizionomia fetei si prin dieta nu se va schimba.Dmn...

| Bula a răspuns (pentru Adyy5):

Daca ai grasime faciala, atunci nu faci destul sport.

Atentie! Si sahul este considerat sport (al mintii), dar nu slabeste. Dimpotriva.

| Adyy5 explică (pentru Bula):

Fac sport -_-

| Linca_Mihaita_1994 a răspuns:

Salut, nu cred ca este un raspuns sigur la aceasta intrebare, dar ar trebui sa te consulti cu cineva care lucreaza in domeniu, dar o operatie faciala variaza de la 1000-2000 euro, ceva de genul, dar depinde la cine si cum lucreaza, ai grija.