| DanielDesumoulins a întrebat:

Bună seara/Bună ziua! Vreau să vă întreb dacă știți unde pot găsi jachete din piele naturală sau ecologică, în Galați? Mereu am senzația că nu găsesc nimic prin orașul ăsta! Vă mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Andreea6996 a răspuns:

Vezi aici: blackfriday-reduceri.com/magazine/bf-23-t-Haine_pantofi_si_alte_articole_vestimentare.htm

Acolo gasesti o intreaga lista de magazine de unde poti cumpara online si iti aduce curierul comanda direct acasa. Daca nu iti place, e mare sau mic, poti sa trimiti inapoi si sa soliciti alta marime sau banii inapoi. Eu am cumparat online si e destul de simplu si fain. Platesti ori cu cardul ori cand vine curierul sa iti aduca coletul, direct la el.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca in Mall.La Patinoar.Si prin Depozit.