| anonim_4396 a întrebat:

Am putin par pe burta, si ma deranjeaza, pot sa folosesc crema depilatoare ca sa-l indepartez?

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Bineinteles,chiar este indicat, fiind inestetic.

| J0hn a răspuns:

Din experienta proprie te sfatuiesc sa nu o faci pentru ca, crema depilatoare rade la fel ca o lama. adica (Face firul de par mai gros si mai inchis la culoare) mai bine cu o masina de tuns daca esti baiat sau chiar daca vrei sa iti dispara dupa ceva timp fa-te cu ceara. chiar daca esti baiat fata nu doare chiar asa de tare cum zic unii happy

| Emmy125 a răspuns:

Da,dar fi atenta la ce scrie pe recipient. Poate avea ingrediente la care esti alergica.Nu recomand ceara pentru burta pentru ca pielea e destul de sensibila si mai rau iti faci.

| tmteo a răspuns:

Ai par sau puf? daca ai par iecss nu tie rusine ca fata sa ai par pe burta, mai stiu unde care are par pe nas si sanilaughing.te poti lua cu ea de mana