| DreamerItzLife a întrebat:

In urma cu vreo doua saptamani mi-am cumparat un Audi A3 1.9 Tdi 105 cai din 2008. Ieri am plecat intr-o vacanta cu el si pe autostrada am mers destul de tare cu ea undeva la vreo 200 km/h si dupa vreun km a capatat o bataie la motor. Cand e la relanti se aude ceva ca ar bate si cand o accelerez incepe sa bata mai tare. De mers merge, dar problema e bataia. Eu am zis ca poate o fi axa cu came sau niste tacheți. La viteza mai mare peste 100 km/h nu se mai aude asa tare. Ce credeti ca ar putea fi? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Așa, povestind, nu diagnostici o mașină. poate fi și volanta de ex...