| AndreiRoAndyG a întrebat:

Salut! In curand voi implini varsta de 16 ani si vreau sa dau de categoria A1 pentru motoare de sub 125cc. Vreau sa imi cumpar o Yamaha YZF-R125, iar frica mea este sa nu fie prea mica motocicleta, eu avand 1.97.

2 răspunsuri:
| Curios2019 a răspuns:

Nu prea gasesti motoare mari la 125cc :/
Aceeasi problema o am si eu. Totusi, nu e asa micuta. Fa-ti posibilitatea sa mergi sa vezi una. Te duci ca si cand ai cumpara-o si o analizezi daca ti se potriveste in raport cu fizionomia ta. Pentru inaltimea ta ar fi buna una stil chopper, dar nu cred ca-ti plac

| AndreiRoAndyG explică (pentru Curios2019):

Nu, chiar nu imi plac.