| cmbr a întrebat:

Sal TPU.Am vandut ceva pe okazii iar cel caruia i-am vandut produsul mi-a zis sa-l trimit prin curier.Acum vine intrebarea.Cum il trimit prin curier(il impachetez acasa, sau imi pun cei de acolo in cutia aceea pentru. colete) si cel mai important cum iau banii pe acel produs(trebuie sa fac 2 drumuri la agentia de curierat 1.ca sa depun produsul si al 2-lea ca sa iau banii?).va rog lamuriti-ma.

3 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Spune-i comparatorului cca nu poti sa il trimiti prin curier, si o sa il trimiti prin posta

| cmbr explică (pentru CristiMC):

Prin posta trimit toti spagarii.Eu nu sunt unul dintre ei.

| xoxolove96 a răspuns:

Suna la ei si intreabai. eu cred ca til impacheteaza ei, iar banii nu stiu.