| Michiko a întrebat:

Urgenta! FUNDA!
sunt cu colega mea acasa si suntem singure camera mea e pe o parte a holului si baia e de-a lungul holului... in capatul holului e usa de la sufragerie, colega a fost la baie si a vazut usa intre deschisa, cand a iesit usa s-a trantit si s-a inchis... acum pe oglinda de la usa e o urma de mana ( nu glumesc ) acum se aud zgomote de la usa de afara ps stau la etaju' 1 CE E DE FACUT? pS NE PISEM PE NOI DE FRICA ( nu e o gluma )!

Răspuns Câştigător
| DarkAngelz a răspuns:

Repede iese una afara din casa si suna la politie sau dati.mesaje la parinti ideea e sa nu va auda
PS AM SPUS REPEDE!

7 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Da pa dracu, nu exista fantome 100%, nu stiu cum sa explic asa ceva dar sigur nu e ceva paranormal, televizoru asta numa prostii va baga in cap. bagati o melodie de parazitii si simtiti-va bine, dati boxele la maxim sa auda si "fantoma" aia niste muzica buna poate pleacalaughing Inteleg ca nu glumiti si ca voua vi se pare ceva serios, dar nu e motiv de spaima big grin Parazitii rezolva orice, pentru situatia asta va recomand melodia Moartea Intreaba de Tine

| Americanlife a răspuns:

Da asa e draguto da-mi fb tau si vorbim acolo pup

| YesOMG a răspuns:

Vauitati cumva pe TVR1? laughing

| Michiko explică (pentru YesOMG):

Nu, de ce? ce e pe tvr 1?

| MicSiRau a răspuns:

Chemati un prieten la voi, un vecin ceva si cercetati casa... sau lasati dracul iarba aia rolling on the floor)

| Michiko explică (pentru MicSiRau):

Vrei sa te chemam pe tine?

| MicSiRau a răspuns (pentru Michiko):

Sunt la servici, daca eram acasa va ajutam cu cea mai mare placere