| VlaLian a întrebat:

Sunt elev in clasa a 11-a si vreau sa ma duc la facultate pe specializare de nutritionist, din ce materie trebuie sa dau bacul la biologie si ce trebuie sa stiu la chimie

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Ca sa te ajute pentru facultate, la bac: Biologie clasa XI și a XII-a ( anatomie, genetica și ecologie).
La facultate: caută unde vrei sa dai și descarcă metodologia și tematica de admitere de acolo ca difera în funcție de facultate.

| VlaLian explică (pentru Nirvanaaa):

Multumesc mult pentru informatii

1 răspuns: