| GiuliaT272 a întrebat:

Salut TPU.Am o amică pe nume Giulia zis Giulica și îi cam miros degetele de la picioare din cauză că nu se spală si are parul de la subrat foarte des si lung.Mie personal imi este o scârbă infernala de acea fata.Ce parere aveti? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu te pune nimeni sa-i mirosi degetele de la picioare si nici sa-i ceri sa se descalte daca vine la tine in vizita.
In ce priveste paruld e la subrat este numai problema ei, poate asa vrea ea sa fie naturala si aici chiar nu-i treaba ta.
Daca iti este scarba de fata aia, nu ai decat sa-ti cauti alta prietena, ca nu te obliga nimeni sa o suporti, doar sa o respecti ca om.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cum ai ajuns sa-i mirosi degetele de la picioare?

| Simpatic a răspuns:

Daca TPU era al meu trolii se logau cu copia de CI aiciwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar asa tare va plictisiti unii ca aveti nevoia asta de a pune niste intrebari atat de stupide... sau voua chiar vi se par amuzante?

| Felissa13Eden a răspuns:

Iti recomand sa nu mai stai cu nasul in picioarele ei si sa nu ii mai impletesti parul de la subrat, ca pare ca si ei ii place situatia daca esti asa grijuliu cu neglijentele ei.