| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare la care vreau sa imi raspundeti fara glume!

Cine are mai multa memorie, fetele sau baietii, ani de zile imi sta prin gand aceasta intrebare. Vreau sa vad parerile voastre!

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimeni nu știe. Care fete? Care băieți?

| Mosotti a răspuns:

Depinde de genetica fiecaruia, nu se poate spune ca regula care are memoria mai buna, daca femeile sau barbatii.
Pot doi sa aiba memoria f buna adica femeie sau barbat, ori doar unul din ei.

La capacitatea de intelegere e cam o regula ca barbatii sunt peste, acolo da. Se vede asta, la fac tehnice vezi 90 % barbati, iar la fac teoretice 90 % femei.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Barbatii big grin

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Mosotti):

Mosoti -_-

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Mosotti):

Mosi -_-

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

La memorie nu neaparat barbatii is campioni, doar la intelegere. Pai daca nu mai sunt barbatii, in maxim o luna orasu ajunge in evu mediu, prima care pica va fi curentul, si de acolo pica tot, nu va mai avea cine intretine infrastructura.
Fara ei, am fi ramas in evu mediu, si asta dovedit, deci nu ca o zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care au funcția cognitivă mai sănătoasă, și mai "înstărită", aici poate fi vorba și de băieți și de fete, depinde, nu e o regula.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Elefantii